zamów

Świętego Mikołaja 16

Plac Grunwaldzki 59

Wojciecha Bogusławskiego 35

dołącz do nas!
franczyza U Gruzina
u Gruzina

dlaczego U Gruzina?

U Gruzina, to sieć restauracji, lubiana zarówno przez mieszkańców Wrocławia, jak i przyjezdnych. To również kuchnia, która po prostu wszystkim smakuje! Ciężko lepiej trafić z wyborem dań, które trafią do tak szerokiego grona klientów. A to w połączeniu z naszą marką, doświadczeniem i wsparciem, jakiego Ci udzielimy jest receptą na sukces!

wsparcie

Zapewniamy wsparcie od chwili podpisania umowy przez cały okres jej trwania. Na początek pomożemy znaleźć lokal i negocjować koszt wynajmu. Pomożemy w wystroju, tak by był zgodny z Twoją wizją i pasujący do marki U Gruzina. Podzielimy się pełnym know-how, sekretami naszych przepisów oraz przeszkolimy załogę pod okiem naszych doświadczonych kucharzy. Zajmiemy się marketingiem i zawsze będziesz mógł się do nas zwrócić z każdą wątpliwością!

kandydaci

Idealny kandydat powinien nie bać się wyzwań i mieć zapał do pracy i rozwoju swojego lokalu U Gruzina. Doświadczenie w gastronomii nie jest konieczne - wszystkiego Cię nauczymy! Oczekujemy, że każdy z naszych franczyzobiorców będzie dbał o dobry wizerunek marki, utrzymywał standardy oraz stosował się do zaleceń w kwestii wyboru produktów. Nie ma się jednak czego obawiać! Wszystko to przyjdzie naturalnie - wszystkim nam będzie zależeć na powodzeniu Twojego lokalu.

finanse

Opłata wstępna to jedynie 15 000 zł. netto. Dzięki niej otrzymasz know-how, szkolenia i pomoc w poszukiwaniu i wystroju lokalu. Stała opłata licencyjna wynosić będzie 5% od obrotu miesięcznie. W niej zawarte będą marketing, wyłączność terytorialna i, co najważniejsze, lokal pod szyldem U Gruzina! Kwota uruchomienia zaczynać się będzie od 75 000 zł, w zależności od wielkości lokalu, w jakim jest stanie i jakiej lokalizacji.

lokalizacja

Szukamy franczyzobiorców w miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Najlepsze byłyby okolice ścisłego centrum - z doświadczenia wiemy, że to działa! Jeśli jednak masz pewność, że U Gruzina będzie świetnie działać w innym miejscu - porozmawiajmy. Możemy dać się przekonać! Lokal musi być zadbany, z odpowiednim zapleczem i spełniać nasze standardy. Pomożemy Ci w znalezieniu idealnego miejsca.

otwórz własną restaurację

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.